Dárkové poukazy a VIP karty

Dárkové poukazy a VIP karty

HLEDÁTE VHODNÝ DÁREK PRO SVÉ BLÍZKÉ ČI PŘÁTELE?

Pořiďte jim květinový zážitek a darujte jim poukázku na jednorázový vstup na výstavy Flora Olomouc 2024. 

Obdarovaný může poukázku uplatnit na jednu ze dvou květinových výstav Flora Olomouc 2024. Termíny všech květinových výstav v roce 2024 najdete zde.

Dárkový poukaz 2024 pro 2 osoby můžete získat hned 3 způsoby:

1) E-mailem
Je třeba napsat objednávku na vstupenky@flora-ol.cz, poté zaplatit částku na účet č. 534811/0100 dle pokynů, pod daným variabilním symbolem (VS). Po obdržení platby odesíláme dárkový poukaz na Váš e-mail.
Kromě samotných volných vstupenek, obdržíte i šablonu dárkového poukazu, kterou můžete ke vstupenkám přiložit.

2) Poštou
Je třeba napsat objednávku na vstupenky@flora-ol.cz, a to včetně poštovní adresy, na kterou máme poukaz zaslat. Poté zbývá uhradit danou částku dle našich pokynů a těšit se na zásilku.

3) Osobní odběr
Stačí přijít k nám na správní budovu Výstaviště Flora Olomouc (Wolkerova 37/17) za paní Nádvorníkovou (585 726 232) a přímo na místě zaplatit kartou či v hotovosti.

Důležité! Ke vstupu do areálu Výstaviště Flora Olomouc je vždy nutné předložit vstupenku s čárovým kódem. Na základě samotného poukazu, který čárový kód neobsahuje, není možné návštěvníka do areálu vpustit.

Termíny výstav Flora Olomouc v roce 2024:
Flora Olomouc 25. - 28. 4. 2024
Flora Olomouc - Hortikomplex 3. - 6. 10. 2024

 

VIP KARTA VÝSTAVIŠTĚ FLORA OLOMOUC

VIP karta Výstaviště Flora Olomouc 2024 slouží jako volná vstupenka pro 2 osoby na výstavy a veletrhy pořádané naší společností v roce 2024. Svého držitele v roce 2024 opravňuje také k bezplatnému vstupu do sbírkových skleníků ve Smetanových sadech.

K účasti na společenských akcích a samostatných doprovodných programech jednotlivých výstav a veletrhů slouží individuálně zasílané pozvánky. 
VIP karta platí pro 2 osoby a je nepřenosná.

VIP kartu nelze použít na akcích, jež v areálu Výstaviště Flora Olomouc pořádají jiné subjekty.

AKTIVACE VIP karty:
1. Vyplňte formulář na této stránce. Uveďte celé číslo (všech 13 číslic) uvedené pod čárovým kódem na Vaší VIP kartě a kontaktní údaje, vše potvrďte tlačítkem „Odeslat“.

2. Na Váš e-mail dorazí potvrzovací zpráva a VIP karta se stává aktivní.

3. U pokladny při vstupu na jednotlivé placené akce Vám pracovník Výstaviště Flora Olomouc zkontroluje platnost karty čtečkou čárových kódů.

Konkrétně jaké akce v roce 2024 chystáme, zjistíte v našem kalendáři akcí.  Aktuální otevírací dobu sbírkových skleníků najdete zde

Aktivací VIP karty poskytuje její držitel společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. souhlas se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu § 5 odst. 2 zákona 101/2000 Sb.

Kontakt
  • Alena Nádvorníková pokladní, hromadné objednávky vstupenek +420 585 726 232

Aktivace VIP karty

Zůstaňme v kontaktu

Nejaktuálnější příspěvky e-mailem